500 321 555 | ul. Źródlana 11A, 60-642 Poznań

MASAŻE RELAKSACYJNE

masaż relaksacyjny poznań

Masaż aromaterapeutyczny

Jest to idealny zabieg dla osób, które zaczynają przygodę z masażem. Łączy w sobie masaż twarzy, głowy oraz całego ciała. Unikalne właściwości olejków eterycznych, których to zapach świeżych owoców liczy powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego, gwarantując doskonały efekt zabiegu.

Cennik:

Masaż pleców
[80 zł / ok. 30 min.]

Masaż całego ciała
[150 zł / ok. 60 min.]

masaż relaksacyjny poznań

Masaż hawajski Lomi Lomi Nui

Wyjątkowy masaż wywodzący się z kultury Hawajskiej. Jest to rytuał przeznaczony dla koneserów masażu. Stanowi ukojenie nie tylko dla ciała ale i dla wszelkich zmysłów… Polega na rytmicznym masowaniu naszego Gościa nie tylko popularnymi europejskimi chwytami ale przede wszystkim technikami przedramieniem i płynnym delikatnym rozciąganiem z niespodziewanym unoszeniem ciała w rytm słonecznej muzyki z hawajskich plaż… Szczególnie Polecamy!

Cennik:

Masaż całego ciała
[190zł / 90min.]

masaż relaksacyjny poznań

Gorące kamienie

Do wykonania masażu użyte zostają rozgrzane kamienie bazaltowe pochodzenia wulkanicznego. Podczas zabiegu oddziałują one na ośrodki energii – całe ciało zostaje wymasowane gorącymi kamieniami, a następnie układa się je na ciele, w miejscach przepływu energii. To idealny zabieg dla zmęczonego i zestresowanego ciała i umysłu.

Cennik:

Masaż pleców
[90 zł / ok. 30 min.]

Masaż całego ciała
[160 zł / ok. 60 min.]

masaż relaksacyjny poznań

Mini kurs masażu

Udany pomysł na prezent

Tradycyjny masaż relaksacyjny połączony z nauką podstawowych chwytów specjalistycznych, wykorzystywanych podczas masażu.

Każda z osób będzie mogła zapoznać się z podstawami chwytami maserskimi, stosowanymi w masażach klasycznych i relaksacyjnych, to wyjątkowe połączenie teorii z praktyką, które pozwoli odprężyć i zrelaksować, a także spędzić wyjątkowe chwile z bliską osobą.

Na początku jeden z klientów kładzie się na stół i jest osobą masowaną przez masażystę, który pokazuje ruchy, a druga osoba w tym czasie powtarza czynności – po 45 minutach osoba masująca zamienia się z osobą masowaną i powtórnie masażysta prezentuje te same ruchy. Dzięki tej praktyce nasi klienci wychodzą nie tylko wymasowani ale i nauczeni nowych technik.

Cennik:

[199zł / 90 min.]

Masaż twarzy

Masaż twarzy niezwykle relaksacyjny, a przy tym napina i uelastycznia skórę. Zawarte w kremie masło shea w połączeniu z mango, odżywia i wygładza skórę. Ma właściwości głęboko nawilżające i nie zatyka porów umożliwiając skórze oddychanie.

Do wyboru w zależności od kondycji i stanu skóry jest to MASAŻ RELAKSACYJNY bądź REGENERUJĄCY (przeciwzmarszczkowy), gdzie dodatkowo dla wzmocnienia działania masażu stosuje się miejscowo serum wypełniające zmarszczki. Podczas masaży stosowana jest technika naturalnego liftingu.

Cennik:

[80 zł / ok. 30 min.]

masaż relaksacyjny poznań

Masaż z elementami drenażu limfatycznego

Drenaż limfatyczny to technika poprawiająca krążenie limfy i pracę układu krwionośnego. Masaż jest delikatny i wykonywany w bardzo wolnym tempie. Jest to zabieg częściowy (np. na nogi lub na ręce). Pomaga likwidować różnego rodzaju obrzęki lub poprawić odprowadzanie limfy i krążenie krwi.

Cennik:

[140zł / 50 min.]
[1300 zł / pakiet 10 zabiegów]

masaż relaksacyjny poznań

Masaż antycellulitowy

To masaż modelujący wykonany przy użyciu baniek chińskich, który ma na celu stymulację układu limfatycznego, tkanki tłuszczowej i tkanki łącznej, wpływający na poprawę elastyczności skóry. Głównym zadaniem masażu jest rozbicie tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu oraz polepszenie ukrwienia skóry i tkanki podskórnej.

Cennik:

Całe ciało
[140 zł / ok. 50 min.]
[1300 zł / pakiet 10 zabiegów]

masaż relaksacyjny poznań

MEDI_BOROWINA

Borowina jest bogata w kwasy organiczne i sole mineralne. Zabieg wykorzystuje działanie leczniczego okładu z borowinowy z masażem relaksacyjnym. Zastosowanie okładów borowinowych powoduje powolne przegrzania ciała, które poprawia krążenie krwi. Efektem jest usunięcie produktów przemiany materii z tkanek oraz ich odżywienie i dotlenienie. Borowina posiada również właściwości pielęgnacyjne, odżywcze.

Cennik:

Plecy + masa z pleców
[100 zł / ok. 45 min.]
Całe ciało + masaż całego ciała
[160 zł / ok. 75 min.]