500 321 555 | ul. Źródlana 11A, 60-642 Poznań

LAMPA SOLLUX

zabieg lampa sollux poznań

Lampa sollux Poznań – Medi_SPA

Czym jest lampa Sollux?

To nowoczesne urządzenie, które wykorzystuje specjalne promieniowanie świetlne do terapeutycznego działania na organizm. Dzięki swoim właściwościom, lampa Sollux może przynieść ulgę i poprawić Twoje samopoczucie w wielu przypadkach.

Terapia cieplna jest jednym z głównych zastosowań lampy Sollux. Jej promieniowanie rozgrzewa mięśnie i stawy, przynosi ulgę w przypadku stanów zapalnych, pourazowych i napięcia mięśniowego. W MEDI_SPA możesz skorzystać z terapii ciepłem przy użyciu lampy Sollux, aby złagodzić ból i przywrócić pełną sprawność.

Lampa Sollux ma również pozytywny wpływ na skórę. Jej światło przeciwdziała trądzikowi, łuszczycy, atopowemu zapaleniu skóry i innym schorzeniom skórnym. Działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i przyspiesza proces gojenia się ran. Jeśli masz problemy skórne, nasze terapie przy użyciu lampy Sollux mogą być dla Ciebie skutecznym rozwiązaniem.

Lampa Sollux ma również pozytywny wpływ na Twoje ogólne samopoczucie. Jej promieniowanie świetlne wpływa na produkcję hormonów regulujących nastrój, sen i rytm dobowy. Dlatego lampę Sollux można skutecznie wykorzystać w leczeniu sezonowej depresji zimowej (SAD) oraz poprawie ogólnego samopoczucia.

W MEDI_SPA wiemy, jak ważna jest profesjonalna i spersonalizowana opieka. Nasz wykwalifikowany zespół fizjoterapeutów i specjalistów zapewni Ci kompleksową terapię, uwzględniającą lampę Sollux i inne skuteczne metody. Jesteśmy gotowi pomóc Ci w odzyskaniu zdrowia, redukcji bólu i poprawie jakości życia.

Zapraszamy do MEDI_SPA, aby doświadczyć korzyści, jakie lampa Sollux może przynieść Twojemu ciału i umysłowi. Oddaj się w ręce naszych doświadczonych terapeutów i ciesz się rezultatami terapii. Umów się na wizytę już dziś

Sesja – 20min

20zł

Zadzwoń lub napisz w celu darmowej konsultacji i uzgodnienia terminu wizyty.
500 321 555Kontakt
Jacek Daleszyński - ZnanyLekarz.pl