500 321 555 | ul. Źródlana 11A, 60-642 Poznań

fizjoterapia i rehabilitacja

fizjoterapia<br />
kinesiotaping<br />
rehabilitacja

Fizjoterapia i rehabilitacja – Medi_SPA

Fizjoterapia to szeroko pojęta forma usprawniania oraz leczenia, mająca na celu mobilizacje organizmu pacjenta do regeneracji. Dzieli się na fizykoterapię wykorzystującą naturalne źródła energii w środowisku człowieka, kinezyterapię, czyli wykorzystanie ruchu, który jest niezbędny w procesie usprawniania, oraz terapię manualną. Fizjoterapia ma swoje zastosowania w ogromnej ilości przypadków i w praktycznie każdej dziedzinie medycznej.

Pozwala zniwelować ból oraz jego przyczynę bez zażywania niepotrzebnych leków i środków przeciwbólowych, które tylko niwelują objawy, a nie źródło bólu. W niektórych przypadkach umożliwia uniknięcie leczenia operacyjnego.

Dzięki pracy z fizjoterapeutą możemy podnieść swój poziom sprawności, co przełoży się na lepsze wyniki osiągane w różnych dyscyplinach sportowych, lepszy komfort życia i mniejsze ryzyko kontuzji, nie tylko podczas uprawiania sportu, ale i w trakcie czynności dnia codziennego. Jeżeli jednak operacja jest konieczna fizjoterapeuta przygotowuje do niej pacjenta, aby okres rehabilitacji pooperacyjnej był jak najkrótszy, efektywny i bez dodatkowych komplikacji.

Cennik:

[50 min / 130zł]

Jacek Daleszyński

Fizjoterapeuta

Zadzwoń lub napisz w celu darmowej konsultacji i uzgodnienia terminu wizyty.
500 321 555Kontakt
Jacek Daleszyński - ZnanyLekarz.pl